بازیابی شناسه بهشتی

Recover SBUID

نکات مهم و خواندنی

  1. دانشجویان در کادر مربوط به «شماره دانشجویی یا پرسنلی» شماره دانشجویی، اعضای هیات علمی ‌و کارمندان، شماره پرسنلی و اعضای هیات علمی‌مدعو نیز شماره استادی سامانه جامع دانشگاهیی خود را وارد نمایند.
  2. پس از تکمیل فرم این صفحه، یک ایمیل حاوی ~/Default">شناسه بهشتی، به آدرسشناسه بهشتی، به آدرس ایمیل درج شده در سامانه جامع دانشگاهی ارسال خواهد شد. همچنین پیامک حاوی شناسه بهشتی به شماره تلفن همراه درج شده شما در سامانه جامع دانشگاهی نیز ارسال خواهد شد.
    توجه: پیش از ثبت درخواست بازیابی شناسه، آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه درج شده در سامانه جامع دانشگاهی را از نظر صحت و نداشتن غلط نگارشی بررسی و درصورت لزوم ویرایش کنید.
    تذکر مهم به اعضای هیات علمی ‌و دانشجویان: در صورتی که پس از ثبت درخواست متوجه شدید آدرس ایمیل ثبت شده در سامانه جامع دانشگاهی اشتباه است یا دارای غلط نگارشی است، ابتدا آنرا اصلاح کرده، پس از گذشت یک ساعت مجدد از طریق همین فرم (درخواست شناسه بهشتی) اقدام کنید. لاح آدرس ایمیل، یا شماره تلفن همراه خود با شماره 29905995 واحد پشتیبانی (میزخدمت) مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات تماس حاصل فرمایید.
  3. افرادی که پیش از این دارای ایمیل بهشتی در دامنه دانشگاه شهید بهشتی اعم از (mail.sbu.ac.ir) و یا (sbu.ac.ir) هستند، شناسه بهشتی آنها بخش اول آدرس ایمیل ایشان است و رمزعبور آدرس ایمیل همان رمزعبور شناسه بهشتی ایشان است.
    مثال: آدرس ایمیل (h.abedin@sbu.ac.ir) شناسه بهشتی (h.abedin)
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code