بازیابی شناسه بهشتی

Recover SBUID

نکات مهم و خواندنی

 1. دانشجویان در کادر مربوط به «شماره دانشجویی یا پرسنلی» شماره دانشجویی، اعضای هیات علمی و کارمندان، شماره پرسنلی و اعضای هیات علمی مدعو نیز شماره استادی سامانه آموزشی، پژوهشی گلستان خود را وارد نمایند.
 2. پس از تکمیل فرم این صفحه، یک ایمیل حاوی شناسه بهشتی، به آدرس ایمیل درج شده در سامانه آموزشی، پژوهشی گلستان ارسال خواهد شد. همچنین پیامک حاوی شناسه بهشتی به شماره تلفن همراه درج شده شما در سامانه آموزشی، پژوهشی گلستان نیز ارسال خواهد شد.
  توجه: پیش از ثبت درخواست بازیابی شناسه، آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه درج شده در سامانه آموزشی، پژوهشی گلستان را از نظر صحت و نداشتن غلط نگارشی بررسی و درصورت لزوم ویرایش کنید.
  تذکر مهم به اعضای هیات علمی و دانشجویان: در صورتی که پس از ثبت درخواست متوجه شدید آدرس ایمیل ثبت شده در سامانه آموزشی، پژوهشی گلستان اشتباه است یا دارای غلط نگارشی است، ابتدا آنرا اصلاح کرده، پس از گذشت یک ساعت مجدد از طریق همین فرم (درخواست شناسه بهشتی) اقدام کنید.
  تذکر مهم به کارمندان: جهت اصلاح آدرس ایمیل، یا شماره تلفن همراه خود با شماره های 29902515 یا 29902517 واحد پشتیبانی مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات تماس حاصل فرمایید.
 3. افرادی که پیش از این دارای آدرس پست الکترونیک در دامنه دانشگاه شهید بهشتی اعم از (mail.sbu.ac.ir) و یا (sbu.ac.ir) هستند، شناسه بهشتی آنها بخش اول آدرس ایمیل ایشان است و رمزعبور آدرس ایمیل همان رمزعبور شناسه بهشتی ایشان است.
  مثال: آدرس ایمیل (h.abedin@sbu.ac.ir) شناسه بهشتی (h.abedin)
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code