بازنشانی رمزعبور شناسه بهشتی

Reset SBUID Password

نکات مهم و خواندنی

 1. دانشجویان در کادر مربوط به «شماره دانشجویی یا پرسنلی» شماره دانشجویی، اعضای هیات علمی ‌و کارمندان، شماره پرسنلی و اعضای هیات علمی‌مدعو نیز شماره استادی سامانه جامع دانشگاهی خود را وارد نمایند.
 2. پس از تکمیل فرم این صفحه، یک ایمیل حاوی رمزعبور بازنشانی شده شناسه بهشتی، به آدرس ایمیل درج شده در سامانه جامع دانشگاهی  ارسال خواهد شد. همچنین پیامک حاوی رمزعبور بازنشانی شده به شماره تلفن همراه درج شده شما در سامانه جامع دانشگاهی نیز ارسال خواهد شد.
  توجه: پیش از ثبت درخواست بازنشانی رمزعبور شناسه، آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه درج شده در سامانه جامع دانشگاهی را از نظر صحت و نداشتن غلط نگارشی بررسی و درصورت لزوم ویرایش کنید.
  تذکر مهم به دانشجویان و اعضای هیات علمی: در صورتی که پس از ثبت درخواست متوجه شدید آدرس ایمیل ثبت شده در سامانه جامع دانشگاهی اشتباه است یا دارای غلط نگارشی است، ابتدا آنرا اصلاح کرده، پس از گذشت یک ساعت مجدد از طریق همین فرم (درخواست شناسه بهشتی) اقدام کنید.
  تذکر مهم به کارمندان: جهت اصلاح آدرس ایمیل، یا شماره تلفن همراه خود با شماره 29905995 واحد پشتیبانی (میزخدمت) مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات تماس حاصل فرمایید.
 3. افرادی که دارای ایمیل بهشتی در دامنه (mail.sbu.ac.ir) و یا (sbu.ac.ir) هستند، شناسه بهشتی آنها بخش اول آدرس ایمیل ایشان است و رمزعبور آدرس ایمیل با رمزعبور شناسه بهشتی ایشان یکسان است.
  مثال: آدرس ایمیل (h.abedin@sbu.ac.ir) شناسه بهشتی (h.abedin)
  توجه: بازنشانی رمزعبور شناسه بهشتی منجر به بازنشانی رمزعبور ایمیل شما نیز می‌شود.
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code